Desktop version
Magyarország

ÁLLÁSAJÁNLAT

MŰSZAKI CSOPORTVEZETŐ

A Dunavox Kft. 2007 óta fejleszt és forgalmaz borhűtőket. Jelenleg több, mint 40 országba exportáljuk termékeinket, piacunk jelenleg

is erős és dinamikusan fejlődik. A Dunavox termékek a borhűtők piacán a felső, felső-közép kategóriába sorolhatók.

Jelenlegi létszámunk 12 fő, telephelyünk a XIII.kerületben található.

 FELADATOK:

- 2 műszaki kolléga feladatainak koordinálása

- alkatrészraktár kezelése

- borhűtők műszaki dokumentációinak kezelése

- hibás ill. szépséghibás termékraktár kezelésének felügyelete

- kapcsolattartás a külföldi disztribútorokkal ill. belföldi szerződött szervizhálózattal

- önálló döntéshozatal a borhűtőkkel kapcsolatos szervizes problémák megoldásában

- termékfejlesztésben való részvétel lehetősége

A napi adminisztratív tevékenység döntően angol nyelven folyik.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- elektronikai és/vagy hűtéstechnikában szerzett tapasztalat

- önállóság, döntésképesség

- empátia

- terhelhetőség

- tárgyalóképes angol nyelvtudás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

 - hasonló területen szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

 - összetartó csapat, kellemes légkör, nem multi

- önállóság

- lehetőség a Dunavox borhűtők műszaki fejlesztésében való részvételre

- versenyképes bérezés

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

 - 3-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

 - angol tárgyalóképes szint

A munkavégzés hely Budapest XIII. kerület.

Önéletrajzodat az info@dunavox.hu címen várjuk!